lip - 5 - 2017

Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną Twoje bolączki i wydatnie polepszą jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji seksualnej oraz zmniejsza bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas gojenia, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego narządu.

Rezultatem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Polecamy także inne wpisy:

Comments are closed.